
Om Malmö Arena » Egen Loge
Hur kan ditt företag använda en egen loge med bästa plats i arenan?

Bara din egen kreativitet sätter gränserna!
Malmö Arena har 72 loger på bästa plats i huset. 36 är till salu! Är ditt företag intresserat, är det en bra idé att slå till snabbt – efterfrågan är stor!
Med en egen loge i arenan blir ditt företag automatiskt medlem i ”Box Owners Club”, med alla de arenaresurser som då ställs till logeägarens förfogande.
På bästa åskådarplats använder du logen när och hur du själv önskar; för kundträffar i samband med evenemang i arenan, för interna företagsmöten, produktlanseringar, konferenser och i tusen andra sammanhang som bäst passar ditt företag och ditt företags behov.
I ”Box Owners Club” blir du samtidigt medlem i ett nätverk av dynamiska företag, med alla de möjligheter till erfarenhetsutbyte, business- to-business och nya affärskontakter, som du själv och ditt företag väljer att utveckla och utnyttja.
Och givetvis står arenans samlade cateringkapacitet till logeägarens förfogande!
BILDER (Klicka för större bild)











