Kontakt­personer

VD

Karin Mårtensson
karin.martensson@malmoarena.com

EVENEMANG

Monika Hydbom - Biljettchef
monika.hydbom@malmoarena.com

Jessica Kronborg - Projektledare Evenemang
jessica.kronborg@malmoarena.com

Maria Schönbeck - Marknad & Evenemangskoordinator
maria.schonbeck@malmoarena.com

Ireet Adus - Key Account Manager
ireet.adus@malmoarena.com

KONFERENS & KONGRESS

Camilla Ahlin Nilsson - Försäljningsansvarig
camilla.ahlin@malmoarena.com

RESTAURANG & BAR

Tim Borglin - Food & Beverage Manager
tim.borglin@malmoarena.com 

Restaurangbokning 
restaurang@malmoarena.com 

DRIFT

Anders Jakobsson - Teknik & fastighetschef
anders.jakobsson@malmoarena.com

Jens Sjöstedt - Produktionsledare
jens.sjostedt@malmoarena.com

Magnus Berggren - Säkerhetschef, Dataskyddsombud
magnus.berggren@malmoarena.com

EKONOMI

Allmänna ärenden
finance@malmoarena.com

Tobias Larsson - Ekonomichef
tobias.larsson@malmoarena.com 

GDPR

Allmänna ärenden
privacy@malmoarena.com

BILJETTBOKNING

Telefon:
0775–78 00 00
Hemsida:
www.ticketmaster.se
 

BOKA RESTAURANG

Onlinebokning:
Malmö Arenas Bokningssida

I samband med evenemang: 
040-642 04 44
Nilssons Bar & Restaurang:
040-602 04 30

E-post:
restaurang@remove-this.malmoarena.remove-this.com

RECEPTION

Hyllie Stationstorg 2
215 32 Malmö

Ordinarie Öppettider:
Vardagar 08:00-16:00

E-post: 
info@remove-this.malmoarena.remove-this.com
Telefon: 
040-642 04 00
 

FÖRETAGSINFO

Parkfast Arena AB
Box 31055
200 49 Malmö
Org. nr. 556688-3657